Härlig lördag
Jacka - Ginatricot / Skor - Nike / Jeans - Dr Denim / Tröja - Bikbok
Bilder från dagen!
Min morgon började med att jag vaknade bredvid Stella. Vi vaknade rätt tidigt, åt frukost vid tio och sen ett par timmar senare åkte vi mot stan. Jag skulle hämta ett paket på jobbet som budades dit eftersom det inte kunde budas hem till mig på dagen eftersom ingen är hemma då. Jag hämtade iallafall paketet och sen köpte jag en julklapp och två saker till mig själv. Är riktigt nöjd, ska visa er imorgon. Detta blir en väldigt lugn kväll, kommer säkert somna nio typ hahaha. Ska kolla om det går något bra på TV.
Imorgon ska jag på julmarknad (ÄÄÄÄNTLIGEN!!!!) med familjen. Efter det ska jag nog träffa Anton för att hjälpa honom att köpa julklappar och sen ska vi plugga. Imorgon måste jag typ ringa vårdcentralen också, är så jävla trött och arg för jag har haft problem med mina knän i ååååår och dagar. Nu gör det högra så ont att jag gråter när jag har benet rakt?? Okej jag kan inte ens ha det rakt för det låser sig men när jag försöker gör det sjukt ont. Får ringa och fråga vad det kan vara för fel på mig..
Kram på er alla, hoppas er helg är bäst!
Gillar
Kommentarer
TGIF\'s
MATKOMA GÅNGER 100
Efter skolan idag så åkte jag hem för att städa i ordning hemma hos min pappa eftersom vi skulle byta till mamma idag. Vi byter oftast vecka på söndagar men pappa är i London (hoppas på grymma julklappar) så vi bytte nu istället. Efter jag städat och packat klart så mötte jag Stella i stan. Vi gick runt i affärer och åt middag på TGIF's. Jag var en aning mätt efter denna måltid haha..
Nu sitter vi i min säng och kollar på Idol. Jag hejar på Elin och Erik! Mest på Erik faktiskt. Vi har bara tagit det lugnt och kvällen kommer att fortsätta i samma riktning. Är så otroligt trött efter denna hektiska vecka så det är skönt.
Kram!